• Јавете се за поддршка +86-13902850362
КОНТАКТ

Кујна за чиста храна Гуангдонг & Бања технологија копродукции, ООД

Локација

1ул до 8та подот, зграда 4, hangангча првиот пат, област Чанченг, град Фошан, провинција Гуангдонг, Кина

Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА