• Јавете се за поддршка +86-13902850362
×
American style single sink wall hung bathroom vanities
American style single sink wall hung bathroom vanities
Americanид со еден мијалник во американски стил, обесени суети за бања

Суетата за бања со двојни мијалници PR886 меша луксузна завршница од пепел со чист преоден стил што ја надополнува секоја бања. Рачно изработени од цврсто пепел дрво, овие суети се совпаѓаат со дизајн со меки затворачки врати и нудат две скриени фиоки внатре. Прекрасно парче мебел за вашата бања.

Детали за производот Повратни информации сега

 

Модел : PR886
Дел од производот: Суета +countertop +огледало
Димензии: Суета: 1350*600*850、Огледало: 540*40*1000
Боја: Пепел или прилагодено
Материјал: Цврсто дрво од пепел, Природен мермер, ХТВ хардвер.

 

 

1. 2 нежно затворени врати

2. Внатре две скриени фиоки

3. Рамнини за прилагодување на висината

4. Природен мермер.

5. еколошка боја

6. рачно изработена суета

7. Огледало од дрвена рамка

П1: Кој е материјалот од сует кабинетот за бања?
А1: Ние користиме цврсто дрво за рамката, иверица за грбот&страничен панел.

П2: Дали Френк обезбедува ОЕМ&Услуга ОДМ?
А2: Добредојдовте ОЕМ&ОДМ нарачка, имаме професионални тимови за дизајн со 13 искуство за ОЕМ&Услуга ОДМ.

П3: Колку е време за водење?
А3: Нормално 35 денови.

П4: Кои се методите на пакување?
А4: Суета: Стандарден картон со увид во табла со саќе. Плована маса: Стандардна картон со форма на меур внатре, пакет со дрвена рамка или дрвена кутија надвор. Методите за пакување може да се устомизираат.

П5: Како за условите за плаќање?
А5: 30% депозит напреднат, 70% рамнотежа пред пратката.

П6: Може ли да го имам своето лого на производите?
А6: Да, ти можеш.

П7: Кои услуги со додадена вредност ги обезбедува Франк?
А7: Френк обезбеди бесплатно метално лого, акции, дизајн на производи, прилагодено дизајнирање на каталог и професионални фотографии на производи за вас.

Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА