• Јавете се за поддршка +86-13902850362
×
American Style Bathroom Vanity Manufacturers
American Style Bathroom Vanity Manufacturers
American Style Bathroom Vanity Manufacturers
American Style Bathroom Vanity Manufacturers
American Style Bathroom Vanity Manufacturers
Суети производители на бања во американски стил

1. Beautiful bathroom furniture is a luxury that lasts. Create your personal sanctuary from our American style bathroom vanity Collection with its natural elegance, fluid lines and graceful legs.

2. Sleek on the outside, organized on the inside.

3. To meet all your needs,our basin faucets are specially tailored,in order to suit the different demands of users. With a variety of different surface finishing materials, to create your own personality, as a fashion decoration for your bathroom.

Детали за производот Повратни информации сега

 

Модел бр. PR-704
Материјал Главен кабинет: Цврсто дрво; мермерен врв & Керамички мијалник
Големина Големина на суета: 1600*600*860мм、Големина на огледало: 700*50*1000 мм
Сликарство Слика на Америка Валспар Хаурун.
7 слојно сликарство.
Пакување Огледало, кабинет и мермерен пакет одделно.
1. Огледало: Прво внатрешно ЕПЕ, Со 6 странична пена со дебелина од 2 см во рамките на стандардот 5 картонски слој; рамка од дрво надвор.
2. Кабинет: Прво внатрешно ЕПЕ , Со 4 страна 2 пена со дебелина см внатре во стандард 5 картонски слој, рамка од дрво надвор.
3. Мермер со слив: Полусечен картон со дебела форма во долниот дел, рамка за сопствено совпаѓање на дрво за секој модел.
4. Картон со саќе за опција.

 

 

1. Various sizes and color are available according to customer’s request.

2. 32 начин водоотпорен третман

3. Eco-friendly lacquer painting

4. painted 7 времиња за заштита од гребење

5. Бесплатно дизајнирање лого,бесплатен дизајн на каталог,дизајн на бесплатно пакување

П1: Кој е материјалот од сует кабинетот за бања?
А1: Ние користиме цврсто дрво за рамката, иверица за грбот&страничен панел.

П2: Дали Френк обезбедува ОЕМ&Услуга ОДМ?
А2: Добредојдовте ОЕМ&ОДМ нарачка, имаме професионални тимови за дизајн со 13 искуство за ОЕМ&Услуга ОДМ.

П3: Колку е време за водење?
А3: Нормално 35 денови.

П4: Кои се методите на пакување?
А4: Суета: Стандарден картон со увид во табла со саќе. Плована маса: Стандардна картон со форма на меур внатре, пакет со дрвена рамка или дрвена кутија надвор. Методите за пакување може да се устомизираат.

П5: Како за условите за плаќање?
А5: 30% депозит напреднат, 70% рамнотежа пред пратката.

П6: Може ли да го имам своето лого на производите?
А6: Да, ти можеш.

П7: Кои услуги со додадена вредност ги обезбедува Франк?
А7: Френк обезбеди бесплатно метално лого, акции, дизајн на производи, прилагодено дизајнирање на каталог и професионални фотографии на производи за вас.

Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА