• Јавете се за поддршка +86-13902850362
×
Antique Style Oak Wood Bathroom Vanity Suppliers
Antique Style Oak Wood Bathroom Vanity Suppliers
Antique Style Oak Wood Bathroom Vanity Suppliers
Добавувачи на суета за бања од дрво од антички стил

This luxury batroom vanity cabinet set features with 4 full extention drawer & 1 врата .

Mirro cabinet makes you feel more functional .

Balck natural marble decorates this vanity more luxury .

Детали за производот Повратни информации сега

 

Модел F-7206
Големина Кабинет:1250*600*860мм、Огледало:1200*160*1030мм
Материјал Американски даб
Плована маса Природен мермер
Слив 1280℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм
Огледало American oak frame ,5огледало од бакар без сребро
Боја C62 walnut opening paint (може да види оригинално жито од дрво)
Хардвер Шарка за меко затворање на DTC & спуштен слајд на фиоката

 

 

1. Imported American Oak wood ;

2. Opening paint which can see original wood grain;

3. Soft closing hardweare

4. Invisible undermounted drawer slide

5. Природен мермер ,easy to clean

П1: Кој е материјалот од сует кабинетот за бања?
А1: Ние користиме цврсто дрво за рамката, иверица за грбот&страничен панел.

П2: Дали Френк обезбедува ОЕМ&Услуга ОДМ?
А2: Добредојдовте ОЕМ&ОДМ нарачка, имаме професионални тимови за дизајн со 13 искуство за ОЕМ&Услуга ОДМ.

П3: Колку е време за водење?
А3: Нормално 35 денови.

П4: Кои се методите на пакување?
А4: Суета: Стандарден картон со увид во табла со саќе. Плована маса: Стандардна картон со форма на меур внатре, пакет со дрвена рамка или дрвена кутија надвор. Методите за пакување може да се устомизираат.

П5: Како за условите за плаќање?
А5: 30% депозит напреднат, 70% рамнотежа пред пратката.

П6: Може ли да го имам своето лого на производите?
А6: Да, ти можеш.

П7: Кои услуги со додадена вредност ги обезбедува Франк?
А7: Френк обезбеди бесплатно метално лого, акции, дизајн на производи, прилагодено дизајнирање на каталог и професионални фотографии на производи за вас.

Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА