• Јавете се за поддршка +86-13902850362
×
Elegant solid surface artificial stone above counter wash basin
Elegant solid surface artificial stone above counter wash basin
Elegant solid surface artificial stone above counter wash basin

Matt white solid surface wash basin, elegant design, трајни, Non-porous easy to clean.

Детали за производот Повратни информации сега

 

 

Модел #: FG-A71
Дел од производот: above counter wash basin
Димензии: 600X400X110
Боја: Бело
Материјал: Aluminium powder+ISO resin+UK LR pigment

 

 

 

 

 

 

 

1.Matt white round solid surface wash basin
2. One piece construction for safety and durability.
3. Anti-pollution, Non-porous surface for easy cleaning and sanitizing.

П1: Кој е материјалот од сует кабинетот за бања?
А1: Ние користиме цврсто дрво за рамката, иверица за грбот&страничен панел.

 

П2: Дали Френк обезбедува ОЕМ&Услуга ОДМ?
А2: Добредојдовте ОЕМ&ОДМ нарачка, имаме професионални тимови за дизајн со 13 искуство за ОЕМ&Услуга ОДМ.

 

П3: Колку е време за водење?
А3: Нормално 35 денови.

 

П4: Кои се методите на пакување?
А4: Суета: Стандарден картон со увид во табла со саќе. Плована маса: Стандардна картон со форма на меур внатре, пакет со дрвена рамка или дрвена кутија надвор. Методите за пакување може да се устомизираат.

 

П5: Како за условите за плаќање?
А5: 30% депозит напреднат, 70% рамнотежа пред пратката.

 

П6: Може ли да го имам своето лого на производите?
А6: Да, ти можеш.

 

П7: Кои услуги со додадена вредност ги обезбедува Франк?
А7: Френк обезбеди бесплатно метално лого, акции, дизајн на производи, прилагодено дизајнирање на каталог и професионални фотографии на производи за вас.

 

 

(Имаме вреден тим по продажбата, кои обезбедуваат пост-продажна услуга и заштита на нашите клиенти.)

 

 

Ако имате некои проблеми во врска со Elegant solid surface artificial stone above counter wash basin, или сакате да дознаете повеќе детали за кадата,Мордерн стил,Цврста површина,итн. Добредојдовте да не контактирате!

Се радувам на вашето барање.

 

Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА