• Дома
  • производ
  • Суета за бања
  • Дневна соба Модерна Европа Ормани за бања Поставени италијански мебел двојни мијалници Базен Бања Суета
×
Living Room Modern Europe style Bathroom Cabinets Set Italian Furniture double Sinks Basin Bathroom Vanity
Дневна соба Модерна Европа Ормани за бања Поставени италијански мебел двојни мијалници Базен Бања Суета

Идеално LED огледало за бања,Енергетски ефикасни супер-бели LED светла-6000K со копче против магла и LED заоблено тркалезно копче за допир. Единствен дизајн со заоблен круг на допир со затемнување.,LED осветлувањето на mirrorидното огледало со задно затемнување се контролира со тркалезно копче на допир. Анти-замаглување и без пропуштање на светлина. Висок квалитет со силна амбалажа. Современ стил Слободен стоен кабинет за бања. Фиока обезбедува голем простор за складирање.

Детали за производот Повратни информации сега

 

 

Модел #: F-7785
Дел од производот: Огледало+слив+кабинет
Димензии: Суета: 1800*600*860мм
Огледало:5мм Sliver огледало
Боја: Како слика, Прилагодено е многу добредојдено
Материјал: 5мм Сребрена ЛЕД огледало/ огледало кабинет
Природна мермерна плоча/Вештачки цврст површински басен/керамика
Пепел, Дабово цврсто дрво/иверица/меламин одбор/МДФ BLUM / DTC / Hettich

 

 

1.Монтиран на Wallид;
2.Материјал за труп:Иверица, Цврсто дрво;
3.Материјал на countertop:Керамички, Мермер, Цврста површина;
4.Сопственик на деловна просторија за одвлажнување за строга контрола на влажноста;
5. 5мм Сребрена ЛЕД огледало/ огледало кабинет.

П1: Кој е материјалот од сует кабинетот за бања?
А1: Ние користиме цврсто дрво за рамката, иверица за грбот&страничен панел.

 

П2: Дали Френк обезбедува ОЕМ&Услуга ОДМ?
А2: Добредојдовте ОЕМ&ОДМ нарачка, имаме професионални тимови за дизајн со 13 искуство за ОЕМ&Услуга ОДМ.

 

П3: Колку е време за водење?
А3: Нормално 35 денови.

 

П4: Кои се методите на пакување?
А4: Суета: Стандарден картон со увид во табла со саќе. Плована маса: Стандардна картон со форма на меур внатре, пакет со дрвена рамка или дрвена кутија надвор. Методите за пакување може да се устомизираат.

 

П5: Како за условите за плаќање?
А5: 30% депозит напреднат, 70% рамнотежа пред пратката.

 

П6: Може ли да го имам своето лого на производите?
А6: Да, ти можеш.

 

П7: Кои услуги со додадена вредност ги обезбедува Франк?
А7: Френк обезбеди бесплатно метално лого, акции, дизајн на производи, прилагодено дизајнирање на каталог и професионални фотографии на производи за вас.

 

 

(Имаме вреден тим по продажбата, кои обезбедуваат пост-продажна услуга и заштита на нашите клиенти.)

 

 

Ако имате некои проблеми во врска со Дневна соба Модерна Европа Ормани за бања Поставени италијански мебел двојни мијалници Базен Бања Суета, или сакате да дознаете повеќе детали за кадата,Мордерн стил,Цврста површина,итн. Добредојдовте да не контактирате!

Се радувам на вашето барање.

 

Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА