• Јавете се за поддршка +86-13902850362
×
Wholesale New Products Modern Style Bathroom Vanity
Wholesale New Products Modern Style Bathroom Vanity
Wholesale New Products Modern Style Bathroom Vanity
Суета за бања на нови производи на големо

Еднакви делови практични и стилски, MARIA располага со дарежливо складирање кое нуди многу прикриен простор за тоалети, резервни постелнини и други потреби за перење алишта.

Детали за производот Повратни информации сега

 

Модел PR9721200
Големина Кабинет:1200*520*890мм、Огледало:700*30*950мм
Материјал Тајландско дабово дрво
Плована маса Кварц
Слив 1280℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм
Огледало 5огледало од бакар без сребро
Боја Ц110 црн орев + C25 жолто бел
Хардвер Шарка за меко затворање на DTC & спуштен слајд на фиоката

 

 

1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратна обработка на водоотпорна обвивка, нема мирис, без формалдехид, без зрачење.

2. Австриски Blumhardware, тампон-водилка, шарка, непречено слајд.

3. 1280 степени керамички слив, антибактериска глазура, мазно ниво е исклучено, површината на конјуктивата, непречено слајд.

4. Увезете цврсто дрво, даб Тајланд, Американски даб, процеси на сушење тиково во Индонезија, најстабилната структура.

5. Рачно врежан цвет.

6. 32 начин водоотпорен третман, можеме да обезбедиме дека кабинетот ќе се постави себеси во друга позиција по меур вода повеќе од 5 години, нема пукнатина, нема мувла.

П1: Кој е материјалот од сует кабинетот за бања?
А1: Ние користиме цврсто дрво за рамката, иверица за грбот&страничен панел.

П2: Дали Френк обезбедува ОЕМ&Услуга ОДМ?
А2: Добредојдовте ОЕМ&ОДМ нарачка, имаме професионални тимови за дизајн со 13 искуство за ОЕМ&Услуга ОДМ.

П3: Колку е време за водење?
А3: Нормално 35 денови.

П4: Кои се методите на пакување?
А4: Суета: Стандарден картон со увид во табла со саќе. Плована маса: Стандардна картон со форма на меур внатре, пакет со дрвена рамка или дрвена кутија надвор. Методите за пакување може да се устомизираат.

П5: Како за условите за плаќање?
А5: 30% депозит напреднат, 70% рамнотежа пред пратката.

П6: Може ли да го имам своето лого на производите?
А6: Да, ти можеш.

П7: Кои услуги со додадена вредност ги обезбедува Франк?
А7: Френк обезбеди бесплатно метално лого, акции, дизајн на производи, прилагодено дизајнирање на каталог и професионални фотографии на производи за вас.

Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА