• Јавете се за поддршка +86-13902850362
 • Дома
 • Суета за бања на антички стил
Суета за бања на антички стил
 • Антички стил Бања Суета европски стил во дабово дрво
    Модел F-7096 Големина 890 * 620 * 850мм Големина на ормар 850х1080 мм Огледало Америка Црвена дабово дрво рамка ,5мм без бакар сребрено огледало Материјал Америка Црвено дабово дрво Облога за природен мермерен слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm Боја C51 Бела боја за отворање Хардвер DTC мека шарка за затворање & под монтираниот слајд на фиоката 1.
 • Wallидна суета за бања во антички стил
    Модел PR-7751 Големина на ормар 800x580x520mm Големина на огледало 700x40x900 mm Материјал иверица Кварц-слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм Огледало материјал Гумена рамка од дрво ,5мм сребрено огледало без бакар Боја C215 Хардвер DTC мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратна водоотпорна обвивка
 • Суета за бања во единечен мијалник во цврсто дрво
    Модел PR-760 Големина на орманот 1000х600х860мм огледало 800х30х1050мм Материјал Гумен даб Облога за природен мермер Слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало гумена рамка од дрво ,5мм сребрено огледало без бакар Боја C27 Бела боја Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратно
 • Суета за бања во цврсто дрво во антички стил со огледало
    Модел F-7118 Големина 800 * 580 * 830мм Големина на ормар 730х980 мм Огледало гумена дабова дрвена рамка ,5мм без бакар сребрено огледало Материјал гумено дабово дрво Облога за природен мермерен слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm Боја C24 Бела боја Хардвер DTC мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR,...
 • Фабрика Директна топла продажба Антички американски стил Бања суета
    Модел PR-851 Големина на ормар 1000x580x850mm Големина на огледало 900x40x830mm Материјал гумен даб Плоча за природен мермер Слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало гумена рамка од дрво ,5мм огледало без бакар сребро Боја C25 Беж боја за отворање Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина.
 • Кинеска слободна стоечка античка бања мијалник Суета
    Орман со големина на моделот F-7067:1200*600*860mm огледало:1000*150*943мм Материјал Американски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало американска дабова рамка ,5мм огледало без бакар сребро Боја C89 класична боја на отворање (може да види оригинално жито од дрво) Хардверска шарка за меко затворање DTC & спуштен слајд на фиоката
 • Нов дизајн Евтина античка единица за суета за бања
    Орман со големина на моделот F-7055:1200*600*860мм、Огледало:950*1070мм Материјал Тајландски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм Огледало Тајландска дабова рамка ,5мм огледало без бакар сребро Боја C92 црна и златна грмушка од шампањ Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Цврст Тајланд Дабово дрво ; 2....
 • Ефтина сувост за бања без боја на материјал од иверица без боја
    Модел Ормар со големина PR5681000:1000*465*880mm огледало:*φ700 * 40mm Материјал E0 Одделение водоотпорна иверица Countertop гранитен слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички сад за садови. Дебелина на глазура>1.1мм огледало 5мм без бакарно сребрено огледало со ЛЕД светло во боја сив хардвер ДТЦ слајд со мека затворачка за затворање & шарка 1. Водовод & издржлива иверица. 2. Без меламин боја paint
 • Суета за бања во цврсто дрво во антички стил
    Орман со големина на моделот F-7122:1000*580*850mm огледало:900*1040мм Материјал Тајландски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм Огледало Тајландска дабова рамка ,5мм без бакар сребрено огледало Боја C24 бело Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Цврст Тајланд Дабово дрво. 2. Водоотпорен & издржлив
123Следно>...5 Страница 1 на 5
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА