• Јавете се за поддршка +86-13902850362
 • Дома
 • Суета за бања со модерен стил
Суета за бања со модерен стил
 • Wallидно дрво Суета за бања во модерен стил
    Орман со големина на моделот F-77251200:1200*580*350мм、Огледало:1200*40*700мм Материјал Рок плоча&Пепел дрво Countertop Карпа плоча слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм огледало 5мм без бакар сребрено огледало Боја C246 Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратна обработка на водоотпорна обвивка,...
 • Суета за бања на нови производи на големо
    Модел Ормар со големина PR9721200:1200*520*890мм、Огледало:700*30*950мм Материјал Тајландско дабово дрво Плоча со кварцен басен 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало 5mm бакар без сребрено огледало Боја C110 црн орев + C25 жолто бело Хардвер DTC мека затворачка шарка & спуштен слајд на фиоката 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратно
 • Популарен добавувач на суета за бања во модерен стил
    Модел Ормар со големина PR9791000:1000*600*860мм、Огледало:1000*30*780mm Материјал Тајландско дабово дрво Countertop Гранит, слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало 5mm бакар без сребрено огледало Боја C222 потекло дрво + C260 сива Хардвер DTC мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќе водоотпорни
 • Даб Суета за бања во модерен стил
    Орман со големина на модел F-77501000:1000*580*850мм、Огледало:1000*30*750мм Материјал Тајландско дабово дрво + Пепел дрво Плоча со кварцен басен 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм огледало 5мм без бакарно сребрено огледало Боја C252 портокалова + C215 темно сива Хардверска DTC мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратно
 • Се продаваат суети за бања во модерен стил со мала големина
    Модел Ормар со големина PR990800:800*580*860мм、Огледало:800*30мм Материјал Тајландско дабово дрво Плоча со кварцен басен 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм огледало 5мм без бакарно сребрено огледало Боја C256 зелена Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратна обработка на водоотпорна обвивка,...
 • Продажба на големо на нови производи Суети за бања во модерен стил
    Модел бр. PR-7641200 Материјал Главен ормар: Цврсто дрво; мермерен врв & Големина на керамички мијалник: 1200*540*890мм、Големина на огледало: φ700 * 40 мм Сликарство сликарство Америка Валспар Хаурун. 7 слојно сликарство. Огледало за пакување, кабинет и мермерен пакет одделно. 1. Огледало: Прво внатрешно ЕПЕ, Со 6 странична пена со дебелина од 2 см во внатрешноста на стандардот 5
 • Суета за современ двојно мијалник што лебди дрво
    Орман со големина на моделот F-7466:1600*650*880мм、Огледало:800*50*1100мм Материјал Дрво од пепел Облога за природен мермерен слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм огледало 5мм без бакар сребрено огледало Боја C213 сива Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратна обработка на водоотпорна обвивка, не
 • Сатен завршен мебел во бања со порцелански шлаканица и слив
      Модел бр. PR9941600 Материјал Главен ормар: Цврсто дрво;Врв од порцеланска плоча & слив Големина Суета големина: 1600*550*860мм Големина на огледало:1500*45*750мм Сликарство во Америка Валсар Харун сликарство. 7 сликање на слоеви.; Финиш на дамки ; Огледало за пакување, кабинет и мермерен пакет одделно. 1)Огледало: Прво внатрешно ЕПЕ, Со 6 странична пена со дебелина од 2 см во внатрешноста на стандардот
 • Сатен завршен мебел во бања со порцелански шлаканица и слив
      Модел бр. PR9941000 Материјал Главен ормар: Цврсто дрво;Врв од порцеланска плоча & слив Големина Суета големина: 1000*550*860мм Големина на огледало:900*45*750мм Сликарство во Америка Валсар Харун сликарство. 7 сликање на слоеви.; Финиш на дамки ; Огледало за пакување, кабинет и мермерен пакет одделно. 1)Огледало: Прво внатрешно ЕПЕ, Со 6 странична пена со дебелина од 2 см во внатрешноста на стандардот
123Следно>...20 Страница 1 на 20
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА