• Јавете се за поддршка +86-13902850362
 • Дома
 • Суета за бања во американски стил

Суета за бања во американски стил

 • Кориснички суети за бања во американски стил

      Модел : Дел на производот PR-850: Суета + countertop + Димензии на огледало: Суета: 800*580*850、Огледало: 700*40*830 Боја: Бел или прилагоден материјал: Цврсто гумено дрво, иверица, Природен мермер, ХТВ хардвер.     1. 2нежно затворени врати 2. 1фиока со меко затворање 3. Рамнини за прилагодување на висината 4. Природен мермер. 5. еколошка боја 6. рачно изработена суета 7. Огледало на дрвена рамка
 • Ниска цена Единица за суета за бања во американски стил

    Модел : Дел на производот PR-748: Суета + countertop + Димензии на огледало: Суета: 1000*600*850 Огледало: 580*30*800 Страничен шкаф:300*165*800 Боја: Бел или прилагоден материјал: Цврсто гумено дрво, иверица, Природен мермер, ХТВ хардвер.     1. 2нежно затворени врати 2. 2фиока со меко затворање 3. Рамнини за прилагодување на висината 4. Природен мермер. 5. Еколошка боја 6. Рачно изработена суета 7. Дрвена рамка
 • Единици за суета во бања во цврсто дрво во американски стил

  Модел : F-7443 Дел на производот: Суета + countertop + Димензии на огледало: Суета: 1000*500*840、Огледало: 900*165*810 Боја: Бело, гери или прилагоден материјал: Цврсто гумено дрво, иверица, Природен мермер, ХТВ хардвер.   1. 2нежно затворени врати 2. 2фиоки со меко затворање 3. Рамнини за прилагодување на висината 4. Природен мермер. 5. еколошка боја 6. рачно изработена суета 7. Огледален ормар и суета
 • Прилагодени суети за бања во американски стил со мијалник

  Модел : F-7143 Дел на производот: Суета + countertop + Димензии на огледало: Суета: 1250*590*850、Огледало: 1100*155*900 Боја: Бел или прилагоден материјал: Цврсто гумено дрво, иверица, Природен мермер, ХТВ хардвер. 1. 2нежно затворени врати 2. Рамнини за прилагодување на висината 3. Природен мермер. 4. еколошка боја 5. Рачно издлабени детали суета 6. Огледало за мироранд на рамка од дрво Q1: Кој е материјалот
 • Прилагодена суета за бања со мијалник во американски стил

    Модел PR-949 Големина на ормар 2020 * 580 * 850мм Големина на огледало 1700х60х900 мм Материјал Гумено дрво Табла Природен мермерен слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм Огледало материјал Гумена рамка од дрво ,5мм без бакар сребрено огледало Боја C25 Бела боја за отворање Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR, еколошка
 • Суета за бања во американски стил за хотели

    Модел PR-861 Големина на ормар 737х580х850мм огледало 680х125х880мм материјал Материјал гумен даб Плоча за природен мермер Слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало гумена рамка од дрво ,5мм огледало без бакар сребро Боја C25 Беж боја за отворање Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина.
 • 72 Суета сурово дрво бања со американски стил

    Модел : Дел од производот PR9281800: Суета + countertop + Димензии на огледало: Суета: 1800*550*885、Огледало: 570*45*1200*2компјутери Боја: Пепел или прилагоден материјал: Цврсто дрво од пепел, Природен мермер, ХТВ хардвер.     1. 2 нежно затворени врати 2. Две фиоки со меко затворање 3. Рамнини за прилагодување на висината 4. Природен мермер 5. еколошка боја 6. рачно изработена суета 7. Огледало на дрвена рамка
 • Americanид со еден мијалник во американски стил, обесени суети за бања

    Модел : Дел на производот PR886: Суета + countertop + Димензии на огледало: Суета: 1350*600*850、Огледало: 540*40*1000 Боја: Пепел или прилагоден материјал: Цврсто дрво од пепел, Природен мермер, ХТВ хардвер.     1. 2 нежно затворени врати 2. Внатре две скриени фиоки 3. Рамнини за прилагодување на висината 4. Природен мермер. 5. еколошка боја 6. рачно изработена суета 7. Дрвена рамка
 • Суети за бања со американски стил со врвови за продажба

    Модел : ПР-7281 Дел на производот: Суета + countertop + Димензии на огледало: Суета: 800*550*850 Огледало: 750*130*900 Боја: Бел или прилагоден материјал: Цврсто гумено дрво, иверица, Природен мермер, ХТВ хардвер.   1. 2нежно затворени врати 2. Рамнини за прилагодување на висината 3. Природен мермер. 4. еколошка боја 5. рачно изработена суета 6. Огледало за мироранд на рамка од дрво Q1: Што е
 • Огледало за бања со повеќе функции

    Огледало 5мм без бакар и олово без сребрено огледало без отпечатоци од прсти за омразено замрзнато подрачје Големина 500мм,600мм,700мм,800mm светилка 5050 високи излезни SMD LED ленти Извор на светлина 3000K-6000K / 24lm / парчиња,60парчиња / м 14W / m,ШАУТ>80,долги часови на 50000h LED возач UL наведени,СЕ сертифициран,Сертификати IP44 UL / cUL, ЦБ, ОВА, RoHS сертификати,со гаранција од 2 години Повеќе функции за опција -Прилагодена форма,...
 • TRANSITIONAL BLACK OAK BATHROOM VANITY

    Model PR-924 2000 Големина на орманот 2000*540*750 mm Mirror Size 2005*200*775 mm Material Oak wood Countertop Natural marble Basin 1280℃ one time molding ceramic basin. Дебелина на глазура>1.1mm Mirror Material Oak wood frame ,5мм без бакар сребрено огледало Боја дабово отворање боја Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & under mounted drawer…
 • Light luxury wall hung double sinks bathroom vanities with metal element

    Model FQ-500 1210 Големина на орманот 1210*550*850 mm Mirror Size 500*700mm*2 Material plywood in painting finished Countertop Solid face Basin 1280℃ one time molding ceramic basin. Дебелина на глазура>1.1mm огледало материјал LED ретровизор ,5mm copper free silver mirror Color Light white paint Hardware DTC soft closing hinge & under mounted drawer…
123Следно>...5 Страница 1 на 5

Испратете ни ја пораката до нас:

ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА