• Јавете се за поддршка +86-13902850362
 • Дома
 • Суета за бања на антички стил

Суета за бања на антички стил

 • Антички стил Бања Суета европски стил во дабово дрво

    Модел F-7096 Големина 890 * 620 * 850мм Големина на ормар 850х1080 мм Огледало Америка Црвена дабово дрво рамка ,5мм без бакар сребрено огледало Материјал Америка Црвено дабово дрво Облога за природен мермерен слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm Боја C51 Бела боја за отворање Хардвер DTC мека шарка за затворање & под монтираниот слајд на фиоката 1.
 • Wallидна суета за бања во антички стил

    Модел PR-7751 Големина на ормар 800x580x520mm Големина на огледало 700x40x900 mm Материјал иверица Кварц-слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм Огледало материјал Гумена рамка од дрво ,5мм сребрено огледало без бакар Боја C215 Хардвер DTC мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратна водоотпорна обвивка
 • Суета за бања во единечен мијалник во цврсто дрво

    Модел PR-760 Големина на орманот 1000х600х860мм огледало 800х30х1050мм Материјал Гумен даб Облога за природен мермер Слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало гумена рамка од дрво ,5мм сребрено огледало без бакар Боја C27 Бела боја Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина. Повеќекратно
 • Суета за бања во цврсто дрво во антички стил со огледало

    Модел F-7118 Големина 800 * 580 * 830мм Големина на ормар 730х980 мм Огледало гумена дабова дрвена рамка ,5мм без бакар сребрено огледало Материјал гумено дабово дрво Облога за природен мермерен слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm Боја C24 Бела боја Хардвер DTC мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR,...
 • Фабрика Директна топла продажба Антички американски стил Бања суета

    Модел PR-851 Големина на ормар 1000x580x850mm Големина на огледало 900x40x830mm Материјал гумен даб Плоча за природен мермер Слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало гумена рамка од дрво ,5мм огледало без бакар сребро Боја C25 Беж боја за отворање Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & под монтиран слајд на фиока 1. Бојата VALSPAR, заштита на животната средина.
 • Кинеска слободна стоечка античка бања мијалник Суета

    Орман со големина на моделот F-7067:1200*600*860mm огледало:1000*150*943мм Материјал Американски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало американска дабова рамка ,5мм огледало без бакар сребро Боја C89 класична боја на отворање (може да види оригинално жито од дрво) Хардверска шарка за меко затворање DTC & спуштен слајд на фиоката
 • Нов дизајн Евтина античка единица за суета за бања

    Орман со големина на моделот F-7055:1200*600*860мм、Огледало:950*1070мм Материјал Тајландски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм Огледало Тајландска дабова рамка ,5мм огледало без бакар сребро Боја C92 црна и златна грмушка од шампањ Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Цврст Тајланд Дабово дрво ; 2....
 • Ефтина сувост за бања без боја на материјал од иверица без боја

    Модел Ормар со големина PR5681000:1000*465*880mm огледало:*φ700 * 40mm Материјал E0 Одделение водоотпорна иверица Countertop гранитен слив 1280 ℃ еднократно обликување керамички сад за садови. Дебелина на глазура>1.1мм огледало 5мм без бакарно сребрено огледало со ЛЕД светло во боја сив хардвер ДТЦ слајд со мека затворачка за затворање & шарка 1. Водовод & издржлива иверица. 2. Без меламин боја paint
 • Суета за бања во цврсто дрво во антички стил

    Орман со големина на моделот F-7122:1000*580*850mm огледало:900*1040мм Материјал Тајландски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм Огледало Тајландска дабова рамка ,5мм без бакар сребрено огледало Боја C24 бело Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Цврст Тајланд Дабово дрво. 2. Водоотпорен & издржлив
 • Продажба на големо суета во бања во антички стил

    Орман со големина на модел F-7016:1010*5800*860мм、Огледало:830*1150мм Материјал Тајландски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1мм Огледало Тајландска дабова рамка ,5мм сребрено огледало без бакар Боја C87 бисер бело Хардвер ДТЦ мека шарка за затворање & спуштен слајд на фиоката 1. Цврст Тајланд Дабово дрво. 2. Водоотпорен & издржливо цврсто дрво
 • Добавувачи на суета за бања од дрво од антички стил

    Орман со големина на моделот F-7206:1250*600*860мм、Огледало:1200*160*1030мм Материјал Американски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало американска дабова рамка ,5мм огледало без бакар без сребро Боја за отворање орев во боја C62 (може да види оригинално жито од дрво) Хардверска шарка за меко затворање DTC & спуштен слајд на фиоката
 • Кинески антички бањи мијалник и фабрика за суети

    Орман со големина на моделот F-7032:1200*600*860mm огледало:1000*1075мм Материјал Американски даб Облога на природен мермерен слив 1280 ℃ едновремено обликување керамички слив. Дебелина на глазура>1.1mm огледало американска дабова рамка ,5mm бакар без сребрено огледало Боја C51 Бела боја за отворање (може да види оригинално жито од дрво) Хардверска шарка за меко затворање DTC & спуштен слајд на фиоката
123Следно>...4 Страница 1 на 4

Испратете ни ја пораката до нас:

ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА