• Јавете се за поддршка +86-13902850362

Огледало

 • Огледало на рамка за бања со LED осветлување со магла, Злато

    Предмет бр. M-965 Огледало во рамка сребрено LED ретровизор Огледало 5mm без бакар без сребро, антикорозивна големина 600 * 1200мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz сертифициран UL ETL CETL CE CE RoHS 5 мм сребрено поткрепено огледало Боја: Златни материјали: Метал и
 • правоаголно огледало LED осветлено огледало за шминка во бања со лупа

    Предмет бр. M-1039 Огледало во рамка сребрено LED ретровизор 5mm огледало без бакар без сребро, антикорозивна големина 1200 * 750мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz сертифициран UL ETL CETL CE CE RoHS 5 мм огледало со сребрена подлога Материјали: Метална и акрилна рамка го прават тоа
 • Висок кабинет за медицина со LED осветлување и магла

    Предмет бр. M-1022 Огледало во рамка сребрено LED ретровизор 5mm огледало без бакар без сребро, антикорозивна големина 800 * 700мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz UL ETL CETL CE CE RoHS сертифициран Интегриран преден затемнувач што му овозможува на корисникот да контролира…
 • 2、Огледало за шминка на бања осветлено со лупа и прекинувач на допир со сензор

    Предмет бр. М-1013 Рамка материјал сребрено ЛЕД-огледало 5мм огледало без бакар, антикорозивна големина 800 * 1100мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz UL ETL CETL CE CE RoHS сертифициран тип: Огледало со LED-прекинувач за светло: Прекинувач на допир /
 • Правоаголна огледало предводена од бања со одмаглување, Четкан месинг

    Предмет бр. M-956 Огледало во рамка сребрено LED ретровизор 5mm огледало без бакар без сребро, антикорозивна големина 700 * 900мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz UL ETL CETL CE CE RoHS сертифициран Изработен со висококвалитетен издржлив нерѓосувачки челик Зафатен месинг финиш…
 • Предводено огледало со декорација на самото место

    Огледало 5мм без бакар и олово без сребрено огледало без отпечатоци од прсти за омразено замрзнато подрачје Големина 500мм,600мм,700мм,800mm светилка 5050 високи излезни SMD LED ленти Извор на светлина 3000K-6000K / 24lm / парчиња,60парчиња / м 14W / m,ШАУТ>80,долги часови на 50000h LED возач UL наведени,СЕ сертифициран,Сертификати IP44 UL / cUL, ЦБ, ОВА, RoHS сертификати,со гаранција од 2 години Повеќе функции за опција -Прилагодена форма,...
 • Безрамно ладно огледало за минирање на песок

    Предмет бр. М. -972 Рамка материјал Огледало без рамка 5мм огледало без бакар, антикорозивна големина Φ700mm, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz UL ETL CETL CE CE RoHS сертифицирани изборни функции за прекинувач за сензор за огледало прилагодено / прекинувач за движење предводено
 • Рамка од не'рѓосувачки челик LED огледало бакар без сребрено стакло огледало

    Предмет бр. М. -956 Рамка материјал Рамка од не'рѓосувачки челик со бранено огледало од злато од титаниум 5мм огледало без бакар, антикорозивна големина 700 * 900мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz UL ETL CETL CE CE RoHS сертифицирани изборни функции за
 • Целосно десетто LED ретровизорско облекување

    Предмет бр. М. -939 Рамка материјал Огледало без рамка 5мм огледало без бакар, антикорозивна големина 450 * 1500мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz UL ETL CETL CE CE RoHS сертифицирани изборни функции за прекинувач за сензор за огледало прилагодено / прекинувач за движење LED дигитален
 • Акрилна рамка за огледало против магла за бања со ниска цена

    Предмет бр. М. -010 Рамка материјал Акрилна рамка Огледало 5мм огледало без бакар, антикорозивна големина 500 * 700мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz UL ETL CETL CE CE RoHS сертифицирани изборни функции за прекинувач за сензор за огледало прилагодено / прекинувач за движење предводено
 • Hot Selling Acrylic Frame LED Mirror Anti Fog Function

    Предмет бр. М. -009 Рамка материјал Акрилна рамка Огледало 5мм огледало без бакар, антикорозивна големина 500 * 700мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Сертификат за Hz UL ETL CETL CE CE RoHS сертифицирани изборни функции за прекинувач за сензор за огледало прилагодено / прекинувач за движење предводено
 • Solid American Ash Wood Frame LED Mirror Frosted Blasting

    Предмет бр. М. -1031 Рамка материјал Огледало од дрво од цврст пепел 5мм огледало без бакар, антикорозивна големина 900 * 700мм, Прилагодено извор на светлина 5050, 2835 ЛЕД-лента, ШАУТ>80, ШАУТ>90, 3000k / 4000k / 6000k достапен Влезен напон AC100-240V, 50/60Hz Certificate UL ETL CETL CE CE RoHS certificated Optional Functions For Custom Mirror Sensor switch/Motion switch…
12 Страница 1 на 2

Испратете ни ја пораката до нас:

ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА