• Call Mbështetje +86-13902850362

PUREFINE KITCHEN & BATH

FRANK, themeluar në 2006, është e vendosur në Foshan, Kinë. Frank është një banjo kryesor zgjidhje mobilje provider në Kinë. Ne gjithmonë të mbajtur konceptin origjinal në mendje, dhe është fokusuar në kabinetin cilësi të lartë banjo për 13 vjet. Deri tani FRANK janë duke krijuar më shumë se 500 dyqane në familje dhe jashtë vendit.

China’s high-quality bathroom cabinet supplier direct sales and designs of various sizes and styles of bathroom mirror cabinet!! Bathroom furniture is an essential item in our home. A suitable bathroom vanities will freshen our bathroom up. A nice bathroom cabinet can make our life happier. So it is very essential to know the style of the bathroom. And what are the styles of bathroom wall cabinet? Next FRANK will make a small summary of hot-selling bathroom cabinets to you.
Enquiry TANI