Të pa kategorizuar

 • Cila është më e mirë për kabinetin e banjës?

  Kabineti i banjës, sapo dëgjuam emrin, mund ta mendojmë si një kabinet i instaluar në banjë. Kështu për kabinetin e banjës, kabineti i banjës me porosi gradualisht është bërë një trend i ri në treg. Cila markë e kabineteve të banjove me porosi është cilësia më e mirë…
  Read more
 • A është bërë me porosi dollapi i banjës?

  Ndërsa standardet e jetesës së njerëzve përmirësohen, gëzimi i jetës po bëhet gjithnjë e më i lartë. Dollapët e banjës janë padyshim thelbësorë kur dizajnoni një banjë. Por për pyetjen nëse kabineti i banjës është i mirë për produktin e përfunduar apo i personalizuar, mund të ketë shumë njerëz që do të hezitojnë kur zgjedhin…
  Read more
 • Cilat janë masat paraprake për dollapët e banjove me porosi? 90% e njerëzve nuk e dinë

  Në artikullin e mëparshëm, ne folëm se si të rregulloni kabinetin e banjës. Shumë përdorues shprehën mendimet e tyre për QQ, WeChat, dhe madje edhe email, duke shprehur pikëpamjet e tyre për pikëpamjet në tekst, dhe të etur për të folur për disa konsiderata në procesin e personalizimit të kabinetit të banjës. Flisni, pastaj…
  Read more
 • Frank’s Design “Seria Malore” Fitoi “AuTo Design Award 2019” Pune e shkelqyer

  Urime për dizajnerin e produktit të kabinetit të banjës së Frank, Zoti. Du nxitoi, për fitimin e çmimit të punës së shkëlqyer të "Çmimi i dizajnit Auto" në 2019. Pas disa muajsh zgjedhjesh të shumëfishta dhe vlerësimi gjithëpërfshirës nga një numër tutorëve të njohur vendas të dizajnit, the "Shan Qiu" Seriali spikati mes hyrjeve të shumta…
  Read more
 • Mënyra e saktë për të pastruar pasqyrën

  Etiketat:
  Pasqyrat janë kudo në jetën tonë. Kur pasqyra është e ndyrë dhe e paqartë, shumica e njerëzve do ta fshijnë atë me një shami të lagur, por ata zbulojnë se sa më shumë ta fshijnë atë, turbullira bëhet. Ndonjëherë ata edhe e shikojnë atë. Une nuk e di, ejani për të mësuar mënyrën e duhur për të…
  Read more
 • A është i fortë kabineti i banjës i montuar në mur??

  Një dollap banjosh i montuar në mur mund të thuhet se është një lloj i domosdoshëm i mobiljeve të banjës në banjë.. Për shkak të hapësirës së kufizuar në banjë, shumë njerëz zgjedhin dollapë lavaman të montuar në mur kur instalojnë, duke lejuar përdorimin e hapësirës së banjës. Me përmirësimin e vazhdueshëm të standardit të jetesës së njerëzve, e njerëzve…
  Read more
 • Një ofrues kryesor i zgjidhjeve të mobiljeve për banjo në Kinë

  Jeta e të gjithëve nuk mund të ndahet nga kabineti i pasqyrës së banjës me lavaman, e cila bëhet mobilja standarde e banjës në dekorimin modern të shtëpisë. Jeta me cilësi të lartë kërkon dekorim të hollë për të krijuar një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm në shtëpi. Në FRANK, mund të gjeni dollapët e mobiljeve të banjës që ju pëlqejnë. 2019 Eshte nje…
  Read more
 • Si të mbroni dollapët e lavamanit të banjës nga lagështia?

  Kur zgjidhni kabinete për lavamanin e banjës, ne do të shqyrtojmë më shumë problemin e rezistencës nga lagështia e kotësive të cilësisë së banjës. Për shkak të sasisë së madhe të ujit të përdorur në banjë, mjedisi është shumë i lagësht. Pra, si janë dollapët e banjës 48 inç me lavaman rezistent ndaj lagështirës? sot, si prodhues i mobiljeve për banjo,...
  Read more
 • Katër këshilla për të shmangur deformimin e kabinetit të pasqyrës të banjove LED

  në ditët tona, people pay more and more attention to the quality and style of the led bathroom mirror cabinet. Për shembull, the bathroom furniture cabinets should not only have a good appearance and decoration but also increase the storage function of the toilet. megjithatë, there are many kinds of bathroom vanities…
  Read more
 • Si të blini një kabinet të denjë për banjë ?

  Dollapi i banjës është një pjesë e pajisjeve thelbësore në mobiljet e banjës. Një kabinet banjo me pamje të mirë dhe praktike jo vetëm që mund të ndihmojë njerëzit në ruajtjen më të mirë të mallrave por gjithashtu mund të luajë një efekt dekorativ. Aktualisht, ka shumë lloje të dollapëve të banjës në treg, with various styles…
  Read more
 • Prodhuesi i Kinës i Shitjeve të Drejtpërdrejta dhe Dizajnet e Kabinetit të Pasqyrave të Banjës!!

  Shitësi i drejtpërdrejtë i kabinetit të banjës me cilësi të lartë i Kinës dhe dizenjot e madhësive dhe stileve të ndryshme të kabinetit të pasqyrës së banjës!! Mobiljet e banjës janë një send thelbësor në shtëpinë tonë. Një kotësi e përshtatshme banjo do të freskojë banjën tonë. Një kabinet i bukur banjo mund ta bëjë jetën tonë më të lumtur. So it is very essential…
  Read more
 • Përshtatni kotësitë e banjës në stile të ndryshme, Rinovoni banjën tuaj!

  Customize bathroom vanities from China manufacturer in different styles and materials , rifreskoni banjën tuaj!!! Siç e dimë të gjithë, Kabineti i pasqyrës së banjës është një mobilje e rëndësishme në të gjithë banjën. Një kotësi e mirë e pasqyrave të banjës do ta bëjë tërë banjën të duket më modë dhe e bukur. Add an extra instant glam to…
  Read more
 • Si të zgjidhni një legen të mirë, dollap banjo dhe pasqyrë për banjën

  Aktualisht, shumica e tualeteve në shtëpi mund të arrijnë ndarje të thatë dhe të lagësht dhe të lehtë për t’u përdorur, por si të përmirësohet vlera e tualetit është bërë shqetësim për shumë pronarë të shtëpive. Unë mendoj se kombinimi i dollapëve të banjës, washbasins, and bathroom mirrors in the bathroom is a good…
  Read more
 • Paraqitja e Tabelës së Veshjeve MANTANA

  Njësia Vanity e MANTANA është në dispozicion në gjerësi prej 800 mm, 1000 mm, 1200 mm dhe 1,500 mm. Ajo vjen me një të madhe, tërhiqet plotësisht, sirtar i butë mbyllës dhe dyert me një rrip anti-shqip të larë, dhe një sirtar të fshehtë të brendshëm me një ndarje ruajtëse të lëvizshme. The ceramic washbasin has no overflow.…
  Read more
 • A Worktops druri përshtatshme për një banjo?

  Nuk ka ka mohuar se worktops druri duket i pabesueshëm në çdo banjo, por si me produkte më të madhe natyrore, duhet të ketë një element të mirëmbajtjes për të siguruar që worktop të duket po aq i mirë sa ditën që është instaluar. N FR FRANC, në vend se të ofroni worktops të ngurta të drurit, we have four…
  Read more
 • Mbërritjet e reja të tastierave larëse

  Një lavaman me porosi është klasik dhe i thjeshtë që sjell një dhunti moderne në mjedis. Elegance of genuine Italian Carrara marble vanity with sink and brass feet is designed to bring our customer elegance and contemporary home. Select from several finishes to coordinate the mirror seamlessly with the washstands…
  Read more
 • Cilat janë llojet e pasqyrave të banjës?

  Ka pasqyra në banjë. Përdoret për të pastruar përbërjen tonë. Kur zgjohemi në mëngjes për të larë fytyrën dhe kujdesemi për përbërjen tonë, ka një efekt dekorativ shumë të mirë dhe është gjithashtu shumë praktik. There are many types of bathroom mirrors…
  Read more
 • 4 stilet e dollapëve të banjës që janë të njohura tani, çfarë dini

  Të gjithë e dimë se ekzistojnë disa lloje të stileve të dekorimit të banjës. Në fakt, stilet e dollapëve të banjës gjithashtu mund të ndahen në disa lloje. Për të arritur efektin më të mirë të dekorimit në banjë, zgjedhja e stilit të kabinetit të banjës është shumë e rëndësishme. The style of the…
  Read more
 • Shpresoj t'ju ndihmoj të kuptoni më mirë kabinetin e banjës me dru të ngurtë

  Metoda për të dalluar kabinete druri të ngurta të vërteta dhe false: 1. Metoda e diskriminimit olfaktiv: Shumica e pyjeve të ngurta kanë aromë druri, pisha ka erë rrëshire pishe, druri i kamfurit ka erë të dukshme kamfuri, por pllaka e fibrave dhe densiteti do të kenë një erë të fortë irrituese, sidomos në derën e kabinetit ose brenda tij. 2. Tactile…
  Read more
 • Sizefarë madhësie duhet të zgjidhni për kabinetin e banjës së dyfishtë?

  Sa është madhësia e kabinetit të banjës me dy kazan? Duhet të ketë konsiderata edhe gjatë zbukurimit. Tani zgjedhja e madhësisë është e lidhur me shumë faktorë. Në zgjedhjen aktuale, duhet të bëjmë një plan gjithëpërfshirës. Here we take a look at the items that must be paid attention…
  Read more
Enquiry TANI