• Call Mbështetje +86-13902850362
Përshtatni kotësitë e banjës në stile të ndryshme, Rinovoni banjën tuaj!

Customize kotësitë e banjës from China manufacturer in different styles and materials , rifreskoni banjën tuaj!!! Siç e dimë të gjithë, Kabineti i pasqyrës së banjës është një mobilje e rëndësishme në të gjithë banjën. Një kotësi e mirë e pasqyrave të banjës do ta bëjë tërë banjën të duket më modë dhe e bukur. Shtoni një glam shtesë shtesë në banjën tuaj me kabinetin tonë të ri të murit të banjës me lavaman dhe pasqyrë, të cilat vijnë në modele dhe stile të ndryshme, perfekt për të shtuar pak freski në brendësinë tuaj!

Çdo ditë, lajmë dhëmbët dhe lajmë fytyrën në dollapin e pasqyrës së banjës. prandaj, duhet të ketë një kabinet të pasqyruar mirë dhe praktik në shtëpi. Dhe ka ende shumë gjëra që duhet t'i kushtojnë vëmendje kur blini dollapët e banjës. atëherë, si të zgjidhni kotësitë e duhura të banjës??

Shikoni pikat e mëposhtme kur bëni blerje për një kotësi banjo:

(1) What size of bathroom vanity with sink do you need? Njihni matjet e banjës tuaj për t'ju ndihmuar të zgjidhni dollapët e kotësisë së banjës dhe mobiljet e banjës për t'u përshtatur me dimensionet tuaja.

(2)Cili është efekti përfundimtar që po përpiqeni të arrini?

(3)Nga vjen uji juaj? Vaniljet e lavamanit për banjë duhet të jenë afër një burimi uji, kështu që është e rëndësishme ta dini këtë para se të bëni zgjedhjen tuaj.

(4)Cili është buxheti juaj? Njohja e buxhetit tuaj do t'ju ndihmojë të përcaktoni nëse mund të zgjidhni mobilje banjo të bëra me porosi ose një njësi të bërë paraprakisht.

Frank është një ofrues kryesor i zgjidhjeve të mobiljeve të kotësive të banjës në Kinë. Ne gjithmonë të mbajtur konceptin origjinal në mendje, dhe është përqendruar në kabinete banjo me cilësi të lartë për 13 vjet. Deri tani FRANK janë duke krijuar më shumë se 500 dyqane në familje dhe jashtë vendit. Gjeni dhe rregulloni kotësitë e përsosura të banjës që plotësojnë nevojat tuaja, një shumëllojshmëri të kotësisë së banjës në stile të ndryshme, përfshirë kotësinë e banjës së dizajnit amerikan、Vanitet i banjës me dizajn antik、Kotësi banjo me dizajn modern,etj, po presin për ju në Frank !!! Mirësevini në pyetje dhe porositje!!!

 

Etiketat: ,
Enquiry TANI