• Call Mbështetje +86-13902850362

FRANK, themeluar në 2006, është e vendosur në Foshan, Kinë. Frank është një banjo kryesor zgjidhje mobilje provider në Kinë. Ne gjithmonë të mbajtur konceptin origjinal në mendje, dhe është fokusuar në kabinetin cilësi të lartë banjo për 13 vjet. Deri tani FRANK janë duke krijuar më shumë se 500 dyqane në familje dhe jashtë vendit.

Our Factory

FRANK covers an area of about 80,000 square meters of modern production base, and is equipped with 8 modern manufacturing lines and over 800 employees. The internal of factory introduces 5S management method, production distribution strictly in accordance with ISO9001:2000 quality management system standards. With multiple advanced standardization production line, FRANK has made active exploration for the standardized production and standardized management of Chinese bathroom furniture industry.

Our Product

American design bathroom vanity、Vanitet i banjës me dizajn antik、Kotësi banjo me dizajn modern、Tall cabinetMirrors

Product Application

Bathroomapartmenthotelproject

Bathroom

Apartment

Hotel

Our Certificate

Enquiry TANI