• Call Mbështetje +86-13902850362
×
American style single sink wall hung bathroom vanities
American style single sink wall hung bathroom vanities
style American mur të vetëm lavaman varur mendjemadhësinë banjo

The PR886 double sinks bathroom vanity blends a luxurious Ash finish with clean transitional style that complements any bathroom. Hand-crafted out of solid Ash wood, this vanities feature matched design soft-close doors and offers two concealed drawers inside. A beautiful piece of furniture for your bath.

Detaje të Produktit Komente tani

 

Model : PR886
Pjesa e produktit: Vanity+Countertop +Mirror
Përmasat: kotësi: 1350*600*850、pasqyrë: 540*40*1000
Ngjyrë: Ash or customized
Materiali: Solid ash wood, Mermer natyral, DTC hardware.

 

 

1. 2 soft-close doors

2. Two concealed drawers inside

3. Adjustable height levelers

4. Mermer natyral.

5. eco-friendly paint

6. handcrafted vanity

7. Wood frame mirror

P1: Cili është materiali i kabinetit të kotësisë së banjës?
A1: Ne përdorim dru të fortë për kornizën, kompensatë për pjesën e pasme&paneli anësor.

P2: A ofron Frank OEM&Shërbimi ODM?
A2: Mirë se vini OEM&Porosia ODM, ne kemi ekipet profesionale të projektimit me 13 përvojë për OEM&Shërbimi ODM.

P3: Sa e gjatë është koha e duhur?
A3: Normalisht 35 ditë.

P4: Cilat janë metodat e paketimit?
A4: kotësi: Kartoni standard me depërtim të bordit të huallit. Countertop: Kartoni standard me formë flluske brenda, paketë me kornizë druri ose kasetë prej druri jashtë. Metodat e paketimit mund të ustomizohen.

P5: Po në lidhje me kushtet e pagesës?
A5: 30% depozitë e avancuar, 70% bilanci para dërgesës.

Q6: A mund të kem logon time në produkte?
A6: po, ti mundesh.

P7: Çfarë shërbimesh me vlerë të shtuar ofron Frank?
A7: Frank provde logon metalike falas, aksioneve, dizenjimi i produktit, dizajn i personalizuar i katalogut dhe foto profesionale të produkteve për ju.

Na dërgoni mesazhin tuaj:
Enquiry TANI
Enquiry TANI