• Call Mbështetje +86-13902850362
×
American Style Bathroom Vanities With Tops For Sale
American Style Bathroom Vanities With Tops For Sale
American Style Bathroom Vanities With Tops For Sale
Style American Banjo mendjemadhësinë Me Tops Per Shitje

Featuring solid Rubber wood construction, soft-close drawer glides, and multiple stone top options,This F7281 blends quality, style, and versatility. Add the coordinating mirror, mirrored storage cabinet or linen tower to complete the look of your bathroom.

Detaje të Produktit Komente tani

 

Model : PR-7281
Pjesa e produktit: Vanity+Countertop +Mirror
Përmasat: kotësi: 800*550*850

pasqyrë: 750*130*900

Ngjyrë: White or customized
Materiali: Solid Rubber wood, plywood, Mermer natyral, DTC hardware.

 

1. 2soft-close doors

2. Adjustable height levelers

3. Mermer natyral.

4. eco-friendly paint

5. handcrafted vanity

6. Wood frame mirrorand vanity

P1: Cili është materiali i kabinetit të kotësisë së banjës?
A1: Ne përdorim dru të fortë për kornizën, kompensatë për pjesën e pasme&paneli anësor.

P2: A ofron Frank OEM&Shërbimi ODM?
A2: Mirë se vini OEM&Porosia ODM, ne kemi ekipet profesionale të projektimit me 13 përvojë për OEM&Shërbimi ODM.

P3: Sa e gjatë është koha e duhur?
A3: Normalisht 35 ditë.

P4: Cilat janë metodat e paketimit?
A4: kotësi: Kartoni standard me depërtim të bordit të huallit. Countertop: Kartoni standard me formë flluske brenda, paketë me kornizë druri ose kasetë prej druri jashtë. Metodat e paketimit mund të ustomizohen.

P5: Po në lidhje me kushtet e pagesës?
A5: 30% depozitë e avancuar, 70% bilanci para dërgesës.

Q6: A mund të kem logon time në produkte?
A6: po, ti mundesh.

P7: Çfarë shërbimesh me vlerë të shtuar ofron Frank?
A7: Frank provde logon metalike falas, aksioneve, dizenjimi i produktit, dizajn i personalizuar i katalogut dhe foto profesionale të produkteve për ju.

Na dërgoni mesazhin tuaj:
Enquiry TANI
Enquiry TANI