• Call Mbështetje +86-13902850362
  • shtëpi
  • produkt
  • Bathroom Vanity
  • Dizajn i pellgut të dyfishtë kabineti modern i kotësisë së banjës MDF me pasqyrë të dritës së udhëhequr F-7578
×
Double basin design modern MDF bathroom vanity cabinet with led light mirror F-7578
Dizajn i pellgut të dyfishtë kabineti modern i kotësisë së banjës MDF me pasqyrë të dritës së udhëhequr F-7578

Ideal LED bathroom mirrorEnergy efficient super white LED Lights-6000K with both anti-fog button and dimmable LED round touch button.Unique dimmable round touch designThe LED backlit wall mirror light is dimmable controlled with a round touch button.Anti-Fogging and no light leaking .High Quality with strong packaging .Modern style Free standing bathroom cabinet.drawer provide big storage space.

Detaje të Produktit Komente tani

 

 

Model #: F-7578
Pjesa e produktit: Mirror+basin+cabinet
Përmasat: kotësi: 1800*600*576mm
pasqyrë:1100*35*750mm
Ngjyrë: Si foto, Customized is very welcomed
Materiali: 5mm Silver LED Mirror/ Mirror Cabinet
Ash, Oak Solid Wood/Plywood/Melamine Board/MDFNatural Marble Countertop/Artificial Solid Surface Basin/Ceramic BLUM/DTC/Hettich

 


1.Wall Mounted;
2.Materiali i kufomës:Kompensatë, Druri i ngurtë;
3.Materiali i countertop:Qeramike, Mermer, Sipërfaqja e ngurtë;
4.Owns business rare dehumidification room for strict humidity control;
5. 5mm Silver LED Mirror/ Mirror Cabinet.

P1: Cili është materiali i kabinetit të kotësisë së banjës?
A1: Ne përdorim dru të fortë për kornizën, kompensatë për pjesën e pasme&paneli anësor.

 

P2: A ofron Frank OEM&Shërbimi ODM?
A2: Mirë se vini OEM&Porosia ODM, ne kemi ekipet profesionale të projektimit me 13 përvojë për OEM&Shërbimi ODM.

 

P3: Sa e gjatë është koha e duhur?
A3: Normalisht 35 ditë.

 

P4: Cilat janë metodat e paketimit?
A4: kotësi: Kartoni standard me depërtim të bordit të huallit. Countertop: Kartoni standard me formë flluske brenda, paketë me kornizë druri ose kasetë prej druri jashtë. Metodat e paketimit mund të ustomizohen.

 

P5: Po në lidhje me kushtet e pagesës?
A5: 30% depozitë e avancuar, 70% bilanci para dërgesës.

 

Q6: A mund të kem logon time në produkte?
A6: po, ti mundesh.

 

P7: Çfarë shërbimesh me vlerë të shtuar ofron Frank?
A7: Frank provde logon metalike falas, aksioneve, dizenjimi i produktit, dizajn i personalizuar i katalogut dhe foto profesionale të produkteve për ju.

 

 

(Ne kemi ekip të vështirë pas shitjes, të cilët po ofrojnë shërbim dhe mbrojtje pas shitjes për klientët tanë.)

 

 

Nëse keni disa probleme në lidhje me Dizajn i pellgut të dyfishtë kabineti modern i kotësisë së banjës MDF me pasqyrë të dritës së udhëhequr F-7578, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth Buthtub,Stili Mordern,Sipërfaqe e ngurtë,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

Etiketat:
Na dërgoni mesazhin tuaj:
Enquiry TANI
Enquiry TANI